УКРМАРК для бібліографічних записів
короткий опис: Поле містить примітку щодо специфічної характеристики матеріалу. Наприклад, дані, що відносяться тільки до одного типу матеріалу.
обов’язковість поля: НІ (Факультативне)
повторюваність поля: ТАК (Повторюється)
індикатор 1 –значення індикатора:
„ “ – пропуск (не визначений)
індикатор 2 –значення індикатора:
„ “ – пропуск (не визначений)примітки до змісту поля: Примітки про специфічну характеристику матеріалу, наприклад, такі як масштаб карт, нумерація серіальних видань, повинні заноситись до поля 315. За необхідності створення декількох приміток, кожна з них заноситься до повторюваного поля 315.
Взаємопов’язане поле 206, 207, 208, 230 –
Області специфічних характеристик матеріалу До поля 315 не записується інформація, яку можна занести до більш спеціальних полів. Наприклад, відомості про масштаб картографічних матеріалів або нумерацію серіальних видань потрібно відповідно заносити до полів 206 або 207.Підполя
підполе a – Текст примітки |fre>обов’язковість підполя: НІ
повторюваність підполя: НІ (Не повторюється)