15 550
редагувань
Зміни
→6. Особливості складання комплексного бібліографічного посилання
=6. Особливості складання комплексного бібліографічного посилання=
'''6.1''' Якщо в бібліографічному посиланні використано кілька об’єктів посилання, їх об’єднують в одне одне — комплексне бібліографічне посилання (далі — комплексне посилання).
'''6.2''' У комплексному посиланні кілька об’єктів бібліографічного посилання подають в абетковому чи хронологічному порядку або за абеткою назв мов, тобто за принципом єдиної графічної основи — кириличної, латинської тощо, або кожною мовою окремо.
:''Приклад''
::'''Підрядкове комплексне посилання:'''
:::<sup>*</sup>Туркот Т. І. Педагогіка вищої школи: навч. посіб. для студ. ВНЗ. Київ, 2011. C. 128 ; Його ж. Психологія і педагогіка вищої школи в запитаннях і відповідях: навч. посіб. для студ. ВНЗ. Київ, 2011. С. 230.
'''6.5.2''' Ідентичні заголовки у бібліографічних посиланнях у складі комплексного посилання можна не наводити. У цьому разі після заголовка в першому посиланні ставлять знак «двокрапка», а перед основною назвою наступного бібліографічного посилання проставляють його порядковий номер.
:''Приклад''
::'''Позатекстове комплексне посилання:'''
:::<sup>27</sup>. Кузьмінський А. І.: 1) Методика навчання англійської мови в аспекті комунікативно-когнітивного підходу: навч.-метод. посіб. Черкаси, 2011. С. 31 ; 2) Моделювання професійної діяльності майбутнього фахівця в умовах інтеграції України в європейський освітній простір: навч. посіб. Черкаси, 2011. С. 78.
<span id="7">