Відкрити головне меню

unimarc.org.ua β

Auth / 051 Міжнародний стандартний код музичних творів (ISWC)

051 Міжнародний стандартний код музичних творів (ISWC)

Тег: 051

Назва поля: Міжнародний стандартний код музичних творів (ISWC)

Інші назви: International Standard Musical Work Code (ISWC) (англ.), Международный стандартный код музыкальных произведений (ISWC) (рос.), Tarptautinis standartinis muzikos kūrinio kodas (ISWC) (литов.)

Визначення

Поле містить міжнародний стандартний код музичних творів (ISWC). Він використовується для ідентифікації музичних творів, але не їх фізичних втілень.

Наявність

Факультативне.

Не повторюється.

Індикатори

Індикатор 1: пробіл (не визначено)

Індикатор 2: пробіл (не визначено)

Підполя

$a Номер твору ISWC

Правильно складений номер ISWC, включаючи дефіси. Номери ISWC присвоюються при реєстрації музичного твору відповідним реєструючим агентством.

Обов'язкове, якщо відсутнє підполе $z.

Не повторюється.

$z Помилковий ISWC

Номер ISWC, помилково присвоєного музичного твору або невірний з іншої причини. Наприклад, номер може бути присвоєний двом різним музичним творам і з цієї причини згодом анульований, або може бути некоректно набраний.

Повторюється.

Примітки про зміст поля

Структура ISWC

ISWC використовується для ідентифікації музичного твору або його частини, відповідно до положень ISO 15707. ISTC складається з 11 символів, які випереджає абревіатура „ISWC“.

ISWC складається з трьох частин, що розділяються дефісами:

Префікс: символ „T

Ідентифікатор (музичного) твору: складається з дев'яти цифр.

Контрольна цифра: третій елемент ISWC; обчислюється за алгоритмом MOD 10.

Формат даних

Абревіатура „ISWC“, яка, як правило, надрукована на документі, не повинна вводитися у поле 051. Будь-який ISWC, про який відомо, що він невірно надрукований на документі, може вводитися у підполе $z (помилковий ISWC), для того, щоб забезпечити можливість пошуку за номером, наведеним на документі, навіть в тому випадку, коли він є помилковим.

Дефіси включаються в запис для того, щоб відокремлювати один від одного частини номерів ISWC у підполях $a та $z. Ніяка інша пунктуація в цих підполях не допускається. Коли ISWC відображається в каталожному записі наявність дефісів є обов'язковою.

Взаємопов'язані поля

Приклади

Приклад 1.

051 ##$aT-345346800-1

Див. також