Відмінності між версіями «Статус перекладу й адаптації UNIMARC»
Dubyk (обговорення • внесок) (Створена сторінка: Переклад українською і адаптація: {| class="wikitable" |- ! Назва документу !! Сторінка статусу пе...) |
Dubyk (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 5: | Рядок 5: | ||
! Назва документу !! Сторінка статусу перекладу !! Перекладачі !! Відомості про оновлення !! Примітки | ! Назва документу !! Сторінка статусу перекладу !! Перекладачі !! Відомості про оновлення !! Примітки | ||
|- | |- | ||
| − | | UNIMARC | + | | [[UNIMARC для бібліографічних записів]] || [[сторінка перекладу|Статус перекладу й адаптації UNIMARC/Bibliographic]] || || || |
|- | |- | ||
| − | | UNIMARC | + | | [[UNIMARC для авторитетних нормативних записів]] || [[сторінка перекладу|Статус перекладу й адаптації UNIMARC/Authorities]] || || || |
|- | |- | ||
| − | | UNIMARC | + | | [[UNIMARC для записів про зберігання]] || [[сторінка перекладу|Статус перекладу й адаптації UNIMARC/Holdings]] || || || |
|- | |- | ||
| − | | UNIMARC | + | | [[UNIMARC для класифікаційних даних]] || [[сторінка перекладу|Статус перекладу й адаптації UNIMARC/Classification]] || || || |
|- | |- | ||
| Додаток A || || || || | | Додаток A || || || || | ||
Версія за 13:11, 13 червня 2018
Переклад українською і адаптація:
| Назва документу | Сторінка статусу перекладу | Перекладачі | Відомості про оновлення | Примітки |
|---|---|---|---|---|
| UNIMARC для бібліографічних записів | Статус перекладу й адаптації UNIMARC/Bibliographic | |||
| UNIMARC для авторитетних нормативних записів | Статус перекладу й адаптації UNIMARC/Authorities | |||
| UNIMARC для записів про зберігання | Статус перекладу й адаптації UNIMARC/Holdings | |||
| UNIMARC для класифікаційних даних | Статус перекладу й адаптації UNIMARC/Classification | |||
| Додаток A | ||||
| Додаток B | ||||
| Додаток G | ||||
| Додаток H | ||||
| Додаток K | ||||
| MARC-коди для організацій | ||||
| Посібник 1 | ||||
| Посібник 2 | ||||
| Посібник 3 | ||||
| Посібник 4 | ||||
| Посібник 5 | ||||
| Посібник 6 | ||||
| Посібник 7 | ||||
| Посібник 8 | ||||
| Посібник 9 |