Відмінності між версіями «Статус перекладу й адаптації UNIMARC»
Dubyk (обговорення • внесок) |
Dubyk (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 5: | Рядок 5: | ||
! Назва документу !! Стан перекладу !! Сторінка статусу перекладу !! Перекладачі !! Відомості про оновлення !! Примітки | ! Назва документу !! Стан перекладу !! Сторінка статусу перекладу !! Перекладачі !! Відомості про оновлення !! Примітки | ||
|- | |- | ||
| − | | [[UNIMARC для бібліографічних записів]] || | + | | [[UNIMARC для бібліографічних записів]] || перекладено, потребує оновлення || [[Статус перекладу й адаптації UNIMARC/Bibliographic|сторінка перекладу]] || || || |
|- | |- | ||
| − | | [[UNIMARC для авторитетних нормативних записів]] || | + | | [[UNIMARC для авторитетних нормативних записів]] || частковий переклад || [[Статус перекладу й адаптації UNIMARC/Authorities|сторінка перекладу]] || || || |
|- | |- | ||
| − | | [[UNIMARC для записів про зберігання]] || | + | | [[UNIMARC для записів про зберігання]] || не перекладено || [[Статус перекладу й адаптації UNIMARC/Holdings|сторінка перекладу]] || || || |
|- | |- | ||
| − | | [[UNIMARC для класифікаційних даних]] || | + | | [[UNIMARC для класифікаційних даних]] || перекладено, потребує оновлення || [[Статус перекладу й адаптації UNIMARC/Classification|сторінка перекладу]] || || || |
|- | |- | ||
| Додаток A || || || || || | | Додаток A || || || || || | ||
| Рядок 26: | Рядок 26: | ||
|- | |- | ||
| Посібник № 1. Використання UNIMARC для Складових частин <ref>Посібник № 1. Використання UNIMARC для Складових частин (НБУВ) (укр.) | | Посібник № 1. Використання UNIMARC для Складових частин <ref>Посібник № 1. Використання UNIMARC для Складових частин (НБУВ) (укр.) | ||
| − | Посібник № 1. Guidelines for Using UNIMARC for Component Parts [Посібник UNIMARC для складових частин], [Електронний ресурс] (травень 1999 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid1.htm. (англ.)</ref> || перекладено || || | + | Посібник № 1. Guidelines for Using UNIMARC for Component Parts [Посібник UNIMARC для складових частин], [Електронний ресурс] (травень 1999 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid1.htm. (англ.)</ref> || перекладено || || || 2004 || |
|- | |- | ||
| Посібник № 2. Посібник UNIMARC для мікроформ<ref>Посібник № 2. Guidelines for Using UNIMARC for Microforms [Посібник UNIMARC для мікроформ], [Електронний ресурс] (травень 1999 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid2.htm. (англ.)</ref> || не перекладено || || || || | | Посібник № 2. Посібник UNIMARC для мікроформ<ref>Посібник № 2. Guidelines for Using UNIMARC for Microforms [Посібник UNIMARC для мікроформ], [Електронний ресурс] (травень 1999 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid2.htm. (англ.)</ref> || не перекладено || || || || | ||
| Рядок 34: | Рядок 34: | ||
| Посібник № 4. UNIMARC для записів мінімального рівня<ref>Посібник № 4. UNIMARC Minimal Level Record [UNIMARC для записів мінімального рівня], [Електронний ресурс] (лютий 1999 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid4.htm. (англ.)</ref> || не перекладено || || || || | | Посібник № 4. UNIMARC для записів мінімального рівня<ref>Посібник № 4. UNIMARC Minimal Level Record [UNIMARC для записів мінімального рівня], [Електронний ресурс] (лютий 1999 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid4.htm. (англ.)</ref> || не перекладено || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Посібник № 5. Моделі записів багаточастинного документа <ref>Посібник № 5. Моделі записів багаточастинного документа у форматі УКРМАРК (НБУВ) (укр.) Посібник № 5. Multi-level Description: Encoding Options for UNIMARC [Моделі записів багаточастинного документа у форматі UNIMARC],[Електронний ресурс] (лютий 1999 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid5.htm. (англ.) </ref> || | + | | Посібник № 5. Моделі записів багаточастинного документа <ref>Посібник № 5. Моделі записів багаточастинного документа у форматі УКРМАРК (НБУВ) (укр.) Посібник № 5. Multi-level Description: Encoding Options for UNIMARC [Моделі записів багаточастинного документа у форматі UNIMARC],[Електронний ресурс] (лютий 1999 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid5.htm. (англ.) </ref> || перекладено || || || || |
|- | |- | ||
| Посібник № 6. Електронні ресурси<ref>Посібник № 6. Electronic Resources [Електронні ресурси], [Електронний ресурс] (серпень 2000 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid6.htm. (англ.)</ref> || не перекладено || || || || | | Посібник № 6. Електронні ресурси<ref>Посібник № 6. Electronic Resources [Електронні ресурси], [Електронний ресурс] (серпень 2000 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid6.htm. (англ.)</ref> || не перекладено || || || || | ||
Версія за 13:34, 13 червня 2018
Переклад українською і адаптація:
| Назва документу | Стан перекладу | Сторінка статусу перекладу | Перекладачі | Відомості про оновлення | Примітки |
|---|---|---|---|---|---|
| UNIMARC для бібліографічних записів | перекладено, потребує оновлення | сторінка перекладу | |||
| UNIMARC для авторитетних нормативних записів | частковий переклад | сторінка перекладу | |||
| UNIMARC для записів про зберігання | не перекладено | сторінка перекладу | |||
| UNIMARC для класифікаційних даних | перекладено, потребує оновлення | сторінка перекладу | |||
| Додаток A | |||||
| Додаток B | |||||
| Додаток G | |||||
| Додаток H | |||||
| Додаток K | |||||
| MARC-коди для організацій | |||||
| Посібник № 1. Використання UNIMARC для Складових частин [1] | перекладено | 2004 | |||
| Посібник № 2. Посібник UNIMARC для мікроформ[2] | не перекладено | ||||
| Посібник № 3. Використання UNIMARC для монографічних стародруків (антикварних)[3] | перекладено | ||||
| Посібник № 4. UNIMARC для записів мінімального рівня[4] | не перекладено | ||||
| Посібник № 5. Моделі записів багаточастинного документа [5] | перекладено | ||||
| Посібник № 6. Електронні ресурси[6] | не перекладено | ||||
| Посібник № 7. Музичні твори[7] | |||||
| Посібник № 8. Серіальні та інші продовжувані ресурси[8] | не перекладено | ||||
| Посібник № 9. Manuscripts[9] | не перекладено |
Посилання
- ↑ Посібник № 1. Використання UNIMARC для Складових частин (НБУВ) (укр.) Посібник № 1. Guidelines for Using UNIMARC for Component Parts [Посібник UNIMARC для складових частин], [Електронний ресурс] (травень 1999 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid1.htm. (англ.)
- ↑ Посібник № 2. Guidelines for Using UNIMARC for Microforms [Посібник UNIMARC для мікроформ], [Електронний ресурс] (травень 1999 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid2.htm. (англ.)
- ↑ Посібник № 3. Використання UNIMARC для монографічних стародруків (антикварних) (НБУВ) (укр.) Посібник № 3. Guidelines for Using UNIMARC for Older Monographic Publications (Antiquarian) [Посібник UNIMARC для монографічних стародруків (антикварних)], [Електронний ресурс] (квітень 1998 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid3.htm. (англ.)
- ↑ Посібник № 4. UNIMARC Minimal Level Record [UNIMARC для записів мінімального рівня], [Електронний ресурс] (лютий 1999 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid4.htm. (англ.)
- ↑ Посібник № 5. Моделі записів багаточастинного документа у форматі УКРМАРК (НБУВ) (укр.) Посібник № 5. Multi-level Description: Encoding Options for UNIMARC [Моделі записів багаточастинного документа у форматі UNIMARC],[Електронний ресурс] (лютий 1999 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid5.htm. (англ.)
- ↑ Посібник № 6. Electronic Resources [Електронні ресурси], [Електронний ресурс] (серпень 2000 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/guid6.htm. (англ.)
- ↑ Посібник № 7. Music [Музичні твори], [Електронний ресурс] (липень 2005 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/UNIMARC-Guidelines7Music.pdf. (англ.)
- ↑ Посібник № 8. Serials and Other Continuing Resources [Серіальні та інші продовжувані ресурси], [Електронний ресурс] (жовтень 2006 р.) — Режим доступу: https://www.ifla.org/archive/ubcim/p1996-1/UNIMARC-Guidelines_8_Serials.pdf. (англ.)
- ↑ Посібник № 9. Manuscripts (May 2014) — Режим доступу: https://www.ifla.org/files/assets/uca/publications/unimarc_guidelines_manuscripts.pdf (англ.)