Auth / 001 Ідентифікатор запису

Матеріал з unimarc.org.ua
Версія від 07:23, 15 червня 2018, створена Dubyk (обговореннявнесок) (Створена сторінка: ==001 Ідентифікатор запису== ==Визначення== Поле містить набір символів, однозначно ідент...)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

001 Ідентифікатор запису

Визначення

Поле містить набір символів, однозначно ідентифікує запис, а саме контрольний номер запису, присвоєний установою, які підготували, які використовують або розповсюджують запис.

Наявність

Обов'язкове.

Чи не повторюється.

Індикатори

Відповідно до ISO 2709 це поле не має індикаторів.

Підполя

Відповідно до ISO 2709 це поле не містить підполів.

Примітки про зміст поля

Рішення про форму ідентифікатора запису приймається бібліографірующім установою, що створює, використовує або поширює запис. Ніяких обмежень на форму ідентифікатора запису не встановлюється. Ідентифікатором запису може виступати, наприклад, будь-який міжнародний стандартний номер. Якщо ідентифікатором запису виступає будь-який міжнародний стандартний номер, номер національного рівня або номер, що включає в себе ці номери та інші дані, така інформація повинна додатково записуватися і в призначені для неї поля.

взаємопов'язані поля

Якщо в якості ідентифікаційного номера, або його частини, використовується будь-який міжнародний стандартний номер, номер національного рівня або номер, що включає в себе ці номери та інші дані, взаємопов'язаними з даним полем виявляються поля, спеціально призначені для цих номерів.

Приклади

Приклад 1.

    001 78-34279

Приклад 2.

    001 n##82-003762#

Приклад 3.

    001 UA\NLR\AUTH\66303000
    Номер запису предметної рубрики в Національному авторитетному файлі

Приклад 4.

    001 UA\NLR\AUTH\88624780
    Номер запису найменування організації в Національному авторитетному файлі