Відкрити головне меню

unimarc.org.ua β

Зміни

Auth / 200 Заголовок — ім’я особи

17 142 байти додано, 22:11, 13 січня 2019
м
==200 Заголовок ім’я особи==''Тег:'' '''200'''
Поле містить заголовок імені ''Назва поля:'' '''Заголовок — ім’я особи. '''
Ім’я особи може бути наведене у формі особового імені''Інші назви:'' Authorized Access Point – Personal Name (англ.), прізвища, імені та по батьковіПринятая точка доступа - Имя лица (рос.), в ініціальній або повній форміVedette Nom de personne (франц. До імені особи можуть бути додані ідентифікуючі ознаки — титули, епітети), звання тощоNormativna točka dostopa - osebno ime (словен. Якщо заголовок „ім’я особи” використовується як предметна рубрика, до нього додаються тематичні, географічні), хронологічні підзаголовкиAprobuotas kreipties elementas – asmens vardas (литов. )
== Визначення ==Поле [[auth/200|200]] у форматі авторитетних даних відповідає полям [[600]], [[604]], [[700]], [[701]], [[702]], блоку [[4XX|4—]] формату для бібліографічних даних (див. [[Auth/Структура формату#Відповідність полів українських форматів для бібліографічних записів і для авторитетних/нормативних записів|таблицю відповідності у розділі ''Керівництво по застосуванню'']]). Перелік видів інтелектуальної відповідальності, яку можуть мати містить заголовок імені особи, визначаються у відповідності з переліком, наведеним у [[Додаток C|Додатку C]] до УКРМАРК.
Поле [[auth/200|200]] Ім’я особи може використовуватися як елемент бути наведене у формі особового імені, прізвища, імені у полях [[auth/240|240 Ім’я/Назва]] та [[auth/245|245 Ім’я / Узагальнююча уніфікована назва]]по батькові, в ініціальній або повній формі. До імені особи можуть бути додані ідентифікуючі ознаки — титули, епітети, звання тощо. Якщо заголовок „ім’я особи” використовується як предметна рубрика, до нього додаються тематичні, географічні, хронологічні підзаголовки.
== Наявність ==
Обов’язкове.
Повторюється для заголовка заголовку в альтернативній графіці.
==Індикатори ==
Перший - не визначено, проставляється пробіл ('''#''').
Другий – визначає спосіб вводу імені особи:
:Індикатор визначає, чи записується ім'я під першим наведеним ім'ям (мається на увазі особисте ім'я, а не прізвище) в прямому порядку або воно вводиться під прізвищем, родовим ім'ям, по батькові в інвертованій формі.
: '''0''' – Ім’я, яке вводиться під особистим ім'ям у прямому порядку
: '''1''' – Ім’я, яке вводиться під прізвищем(родовим ім'ям, по батькові і т. д.)
==Підполя ==
===$a Початковий елемент введення ===
Ідентифікатор підполяНазва підполяПримітка$aПочатковий елемент вводуНП$bЧастина іменіособи, яка відрізняється від початкового елемента вводуНП$cДоповнення до імені окрім датП$dРимські цифриНП$fДатиНП$gРозкриття ініціалів власного іменіНП$4Код відношенняП$xТематичний підзаголовокП$yГеографічний підзаголовокП$zХронологічний підзаголовокП$jПідзаголовок форми використовується при формуванні упорядкованих списків (Русмаркдля сортування записів)ПКонтрольні підполя.
Індикатор 2
:'''0''' початкова частина імені
:'''1''' прізвище
$7ГрафікаПОбов’язкове при наявності поля [[auth/200|200]].
===a===$a Початковий елемент вводу Не повторюється.
Частина імені особиПрийменники, яка використовується артиклі, частки, які враховуються при формуванні упорядкованих списків сортуванні записів (для сортування записівтакі, що стоять перед прізвищем або власним іменем у початковому елементі вводу), включаються до підполя $a.
Індикатор 2 Прийменники, артиклі, частки, які не враховуються при сортуванні записів (такі, що стоять до або після прізвища або власного імені та написані з малої літери), рекомендується включати до підполя $a b.
0 початкова ===$b Частина імені, яка відрізняється від початкового елемента вводу === Залишкова частина імені , яка використовується тоді, коли початковим елементом вводу є прізвище або родове ім’я (''EX 1-11, 14''). Воно містить власні імена (не прізвища) та інші привласнені імена в ініціальній формі. Якщо це підполе використовується, індикатор форми імені повинен дорівнювати '''1'''. Розширення ініціалів має вводитися до $g.
1 прізвищеОбов’язкове за наявності даних.
ОБОВ’ЯЗКОВЕ при наявності поля 200Не повторюється.
НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ. Індикатор 2 :'''0''' не використовується:'''1''' частина імені особи, що залишилася: ::*ініціали ::*прийменники, артиклі, частки, які не враховуються при сортуванні записів (такі, що стоять до або після прізвища або власного імені та написані з малої літери)
Прийменники, артиклі, частки, які враховуються при сортуванні записів (такі, що стоять перед прізвищем або власним іменем у початковому елементі вводу), включаються до подполя ===$a. Прийменники, артиклі, частки, які не враховуються при сортуванні записів (такі, що стоять c Доповнення до або після прізвища або власного імені та написані з малої літери), рекомендується включати до підполя $bокрім дат === Ідентифікуюча ознака.
===b=== $b Частина Будь-які доповнення до імен (окрім дати), які не є складовою частиною імені. Містить титули, епітети, відомості про спеціальність, сферу діяльності або посаду, слова „отець“, „син“, „молодший“, „старший“ тощо, наприклад: князь, протопоп, іранський шах, яка відрізняється від початкового елемента вводу снайпер тощо)
Остання частина іменіХарактеризуючі ознаки, яка використовується тодіякі приводяться в даному підполі, коли початковим елементом вводу є прізвище або родове ім’я (EX 1-11входять до складу точки доступу, 14)тому в підполі $c слід приводити лише найсуттєвіші ознаки. Воно містить власні імена та інші привласнені імена Більш детальну характеризуючу інформацію про особу можна навести в ініціальній формі. Якщо це підполе використовуєтьсяполі приміток [[auth/340|340]], індикатор форми імені повинен дорівнювати 1. Розширення ініціалів має вводитися до $gщо включає біографічні відомості про особу.
ОБОВ’ЯЗКОВЕ Обов’язкове за наявності даних .
НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯПовторюється.
Індикатор 2 ===$b d Римські цифри=== Римські цифри, які пов’язані з іменами римських пап, членів князівських і королівських сімей і церковнослужителів, або при наявності нумерації, пов'язаної з епітетами. При використанні підполя індикатор форми імені повинен дорівнювати '''0'''.
0 не використовуєтьсяОбов’язкове за наявності даних.
1 остатня частина імені особи: Не повторюється.
ініціали Індикатор 2 :'''0''' римські цифри :'''1''' не використовується
Прийменники===$f Дати=== Дати, артикліякі приєднуються до імен разом зі словами, що визначають їх зміст (тобто, епоха, частки„''жив''“, які не враховуються при сортуванні записів (такі„''народився''“, що стоять до „''помер''“) у повній або після прізвища або власного імені та написані з малої літери)скороченій формі. Усі дати для особи, названої в полі, вводяться в одне підполе $f.
===c=== $c Доповнення до імені окрім дат Обов’язкове за наявності даних.
Будь-які доповнення до імен (окрім дати), які не є складовою частиною іменіНе повторюється. Містить титули, епітети, відомості про спеціальність, сферу діяльності або посаду, слова "отець", "син", "молодший", старший" тощо, наприклад: імператор, протопоп, іранський шах, снайпер тощо)
ОБОВ’ЯЗКОВЕ за наявності даних===$g Розкриття ініціалів власного імені===Повна форма імені, коли вона відома, а ініціали занесені у підполе $b. Підполе використовується тільки при значенні другого індикатора '''1''' (ім’я особи заноситься під прізвищем).
ПОВТОРЮЄТЬСЯПідполе заповнюється тільки в тому випадку, якщо необхідно мати в записі і коротку, і повну форму імені.
===d=== $d Римські цифриОбов’язкове за наявності даних.
Римські цифри, які пов’язані з іменами Римських пап, членів королівських сімей і церковнослужителів, або при наявності нумерації, пов'язаної з епітетами. При використанні підполя індикатор форми імені повинен дорівнювати 0Не повторюється.
ОБОВ’ЯЗКОВЕ за наявності даних.Індикатор 2 :'''0''' не використовується :'''1''' розкрита форма особового імені
НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ===$k Додаткові відомості, які стосуються встановленню авторства===У разі, якщо автор твору невідомий, або авторство не доведене, але можливо вказати зв'язок між автором і відомою особою, в підполі містяться відомості про цей зв'язок. Ім'я особи записується в попередніх підполях.
Індикатор 2 $d Повторюється.
0 римські цифри ===$4 Код відношень === Код використовується для визначення виду інтелектуальної відповідальності на документ (автор, композитор тощо). Список кодів міститься в [[Додаток C|Додатку C]].
1 не використовується Включається до поля [[auth/200|200]] для використання в деяких випадках у заголовках Ім’я / Назва ([[auth/240|240]], [[auth/241|241]], [[auth/242|242]], [[auth/245|245]]).
===f=== $f Дати Дати, які приєднуються до імен разом зі словами, що визначають їх зміст (тобто, епоха, "жив", "народився", "помер") у повній або скороченій форміПовторюється. ОБОВ’ЯЗКОВЕ за наявності даних
НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ===$x Тематичний підзаголовок ===До підполя вноситься слово або словосполучення, що деталізує тематичний аспект заголовка предметної рубрики, представленого іменем особи, чи іншого підзаголовка.
===g===$g Розкриття ініціалів власного іменіПовторюється.
Повна форма імені, коли вона відома,а ініціали занесені у підполе ===$b. Підполе використовується тілько при значенні другого індикатора 1 (ім’я особи заноситься під прізвищем)y Географічний підзаголовок=== Географічна підрубрика.
ОБОВ’ЯЗКОВЕ за наявності данихДо підполя заноситься слово або словосполучення, яке деталізує географічний аспект заголовка предметної рубрики, представленого іменем особи, чи іншого підзаголовка.
НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯПовторюється.
Індикатор 2 ===$d z Хронологічний підзаголовок === Хронологічна підрубрика.
0 не використовується До підполя заноситься слово або словосполучення, яке деталізує хронологічний аспект заголовка предметної рубрики, представленого іменем особи, чи іншого підзаголовка (окрім дат, які включаються до підполя $f).
1 розкрита форма особового імені Повторюється.
===$j Формальний підзаголовок===
Формальна підрубрика.
===4=== $4 Код відношень До підполя заноситься слово або словосполучення, яке додається до предметної рубрики для відображення форми або виду видання, цільового та читацького призначення.
Код використовується для визначення виду інтелектуальної відповідальності за документ (автор, композитор тощо). Список кодів міститься в Додатку C. Включається до поля 200 для використання в деяких випадках у заголовках Ім’я / Назва (240, 245)Повторюється.
ПОВТОРЮЄТЬСЯ. ==Контрольні підполя=====x$6 Дані для зв'язку полів===$x Тематичний підзаголовок Підполе містить інформацію, що дозволяє при обробці запису пов'язувати одне поле з іншими полями. Зокрема, в разі повторення поля [[auth/010|010]] може використовуватися для зв'язку поля [[auth/200|200]], що містить ім'я, з полем [[auth/010|010]], що містить відповідний [[wikipedia:uk:Міжнародний ідентифікатор стандартних найменувань|ISNI]].
До підполя вноситься слово або словосполучення, що деталізує тематичний аспект заголовка предметної рубрики, представленого іменем особи, чи іншого підзаголовкаПовторюється. ===$7 Графіка===У підполі наводять коди використовуваної графіки.
ПОВТОРЮЄТЬСЯНе повторюється.
===y$8 Мова точки доступу=== $y Географічний підзаголовокУ підполі наводять коди мови.
До підполя заноситься слово або словосполучення, яке деталізує географічний аспект заголовка предметної рубрики, представленого іменем особи, чи іншого підзаголовкаНе повторюється.
ПОВТОРЮЄТЬСЯДетальніше про використання контрольних підполів див. [[auth/6|$6]], [[auth/7|$7]] і [[auth/8|$8]].
==Примітки про зміст поля=z=== $z Хронологічний підзаголовок
До підполя заноситься слово або словосполучення, яке деталізує хронологічний аспект заголовка предметної рубрики, представленого іменем Поле містить прийняту форму імені особи, чи іншого підзаголовка (окрім датсформульовану відповідно до правил каталогізації або системою предметизації, які включаються до підполя $f)використовуваними бібліографуючою установою.
ПОВТОРЮЄТЬСЯПоле [[auth/200|200]] у форматі авторитетних даних відповідає полям [[600]], [[604]], [[700]], [[701]], [[702]], блоку [[4XX|4—]] формату для бібліографічних даних (див. [[Auth/Структура формату#Відповідність полів українських форматів для бібліографічних записів і для авторитетних/нормативних записів|таблицю відповідності у розділі ''Керівництво по застосуванню'']]). Перелік видів інтелектуальної відповідальності, яку можуть мати особи, визначаються у відповідності з переліком, наведеним у [[Додаток C|Додатку C]] до УКРМАРК.
===j=== $j Підзаголовок формиПоле [[auth/200|200]] може використовуватися як елемент імені у полях [[auth/240|240 Ім’я/Назва]] та [[auth/245|245 Ім’я / Узагальнююча уніфікована назва]].
До підполя заноситься слово Порядок проходження підполів при створенні точки доступу на ім'я особи визначається правилами каталогізації. Підполя вводяться в наступному порядку: $a, $b, $g, $c, $f або словосполучення$a, яке додається до предметної рубрики для відображення форми або вида видання$d, $c, цільового та читацького призначення$f.
ПОВТОРЮЄТЬСЯПідполя $a, $b, $d і $g формують базову частину точки доступу, що ідентифікує ім'я особи. Підполя $c і $f містять додаткові відомості.
==Співвіднесенні п/пп==
*[[auth/120|120 Поле кодованих даних: ім'я особи]]*[[auth/240 ЗАГОЛОВОК |240 Заголовок ІМ’Я ім’я / НАЗВАназва]]*[[auth/241|241 Прийнята точка доступу — ім'я / заголовок (твір)]]*[[auth/242|242 Прийнята точка доступу — ім'я / заголовок (вираження)]]*[[auth/245 ЗАГОЛОВОК |245 Заголовок ІМ’Я ім’я / УЗАГАЛЬНЮЮЧА УНІФІКОВАНА узагальнююча уніфікована НАЗВАназва]]*[[auth/400|400 Варіантна точка доступу — ім'я особи]]*[[auth/500|500 Пов'язана точка доступу — ім'я особи]]*[[auth/700|700 Прийнята точка доступу на іншому мовою і/або інший графіці — ім'я особи]]*[[auth/4|$4 КОД ВІДНОШЕНЬКод відношень]] == Приклади ==Приклад 1.: [[auth/200|200]] #1$aHorne$bDonald$f1921- Приклад 2.: [[auth/200|200]] #0$aAlexander$dI$cEmperor of Russia$f1777-1825 Приклад 3.: [[auth/200|200]] #1$aRiano y Montero$bJuan Facundo$f1828-1901 Приклад 4.: [[auth/200|200]] #1$aTolkien$bY. R. R.$gJohn Ronald Reuel$f1892-1973 Приклад 5.: [[auth/200|200]] #1$aАйнворт$bУ. X.$gУильям Харрисон$f1805-1882 Приклад 6.: [[auth/200|200]] #1$aАбдулатипов$bР. Г.$gРамазан Гаджимурадович$f1946- $cгосударственный деятель Российской Федерации Приклад 7.: [[auth/200|200]] #0$aАгриппа Неттесхеймский$f1486-1535$cнемецкий врач, философ Приклад 8.: [[auth/200|200]] #1$aАзимов$bА.$gАйзек$f1920-1992$cамериканский писатель Приклад 9.: [[auth/200|200]] #1$7ca$7ba$8rus$8ger$aBeethoven$bLudwig van$f1770-1827$cкомпозитор Приклад 10.: [[auth/200|200]] #1$aАндреев-Кривич$bС. А.$gСергей Александрович$f1906-1973 Приклад 11.: [[auth/200|200]] #0$aМихаил Федорович$cцарь русский$f1596 - 1645 Приклад 12.: [[auth/200|200]] #0$aАлександр$dII$cимператор российский$f1818-1881 Приклад 13.: [[auth/200|200]] #0$aАлександр$cепископ Иерусалимский$cсвятой$f -251 Приклад 14.: [[auth/200|200]] #1$aГорький$bМ.$gМаксим$f1868-1936 Приклад 15.: [[auth/200|200]] #1$aРимский-Корсаков$bН. А.$gНиколай Андреевич$f1844-1908 Приклад 16.: [[auth/200|200]] #1$aВан Фун-Сян$bВ. М.$gВладимир Михайлович Приклад 17.: [[auth/200|200]] #1$aШвец-Тэнэта-Гурий$bТ. Б.$gТаити Борисовна Приклад 18.: [[auth/200|200]] #1$aРауль Мартинес Росадо$bA.$gАндреас Приклад 19.: [[auth/200|200]] #1$aНортон$bЭ.$gЭндрю$f1912- Приклад 20.: [[auth/200|200]] #1$aЛермонтов$bМ. Ю.$gМихаил Юрьевич$f1814-1841 Приклад 21.: [[auth/200|200]] #1$aЩукин$bА. И.$gАлексей Иванович Приклад 22.: [[auth/200|200]] #1$aЛебедев$bА. А.$gАлександр Александрович Приклад 23.: [[auth/200|200]] #1$aЛебедев$bА. А.$gАлександр Андреевич Приклад 24.: [[auth/200|200]] #0$aПетр от Вознесенья Приклад 25.: [[auth/200|200]] #0$aБорис$cкнязь ростовский$f? – 1015 Приклад 26.: [[auth/200|200]] #0$7ca$7ba$8rus$8lat$aPaulus$dVI$cпапа$f1897-1978 Приклад 27.:: Запис 1: [[auth/100|100]] ##$a19960101arusy0179####ca: [[auth/200|200]] #1$aТургенев$bИ. С.$gИван Сергеевич$f1818-1883:: Запис 2: [[auth/100|100]] ##$a19960101arusy0179####ca: [[auth/200|200]] #1$$7ba$aTurgenev$bI. S.$gIvan Sergeevic$f1818-1883 Приклад 28.: [[auth/200|200]] #1$aКузнецов$bС. Б.$gСергей Борисович Приклад 29.: [[auth/200|200]] #0$aВарлаам$cБорин, игумен Приклад 30.: [[auth/200|200]] #0$7ca$7ba$8rus$8fre$aPhilipp$dIV le Bel$cкороль фр.$f1285-1314 Приклад 31.: [[auth/200|200]] #1$7ba$8fre$аDumas$bA.$gAlexandr$cpere$f1802-1870 Приклад 32.: [[auth/200|200]] #1$7ba$8fre$aDumas$bA.$gAlexandr$cfils$f1824-1895 Приклад 33.: [[auth/200|200]] #1$aБоголюбов$bН. Н.$gНиколай Николаевич$cмл.$f1940- Приклад 34.: [[auth/200|200]] #0$aИоанн Павел$dII$cпапа$f1920-2005 Приклад 35.: [[auth/200|200]] #0$aГенрих$dIV$cкороль французский$f1553-1610 Приклад 36.: [[auth/200|200]] #0$aПетр Дамаскин$f12 в. Приклад 37.: [[auth/200|200]] #0$aПетр$cимператор российский$dI$f1672-1725 Приклад 38.: [[auth/200|200]] #1$aБелов$bВ. И.$gВиктор Иванович Приклад 39.: [[auth/200|200]] #0$aНиколай$dII$cимператор$f1868-1918 Приклад 40.: 1200 #0$aСофья Алексеевна$cцаревна$f1657-1704 Приклад 41.: [[auth/200|200]] #0$aАбу Абдаллах ибн Шараф$fум. ок. 1067 Приклад 42.: [[auth/200|200]] #0$aАлександр Борджиа$dVI$cпапа римский$f1442 - 1503 Приклад 43.: [[auth/200|200]] #1$aСахаровская$bА. Н.$gАлександра Никитична$f1927 - 2004$xВыставки$yУлан-дэ, город (Бурятия)$z2005 Приклад 44.: [[auth/200|200]] #1$aБут$bН. Я.$gНиколай Яковлевич$f1928- $xВыставки$yМосква$z1985 Приклад 45.: [[auth/200|200]] #1$aГлинка$bМ. И.$gМихаил Иванович: [[auth/200|200]] #1$7ba$aGlinka$bM. I.$gMikhail Ivanovich: [в данном Прикладе поле [[auth/200|200]] повторяется для точек доступа в альтернативной графике] Приклад 46.: [[auth/200|200]] #0$aПетр$dII Карагеоргиевич$cкороль югосл.$f1923-1970 Приклад 47.: [[auth/200|200]] #1$aArundel$bPhilip Howard$cSaint$cEarl of Приклад 48.: [[auth/200|200]] #0$aJohn$dII Comnenus$cEmperor of the East Приклад 49.: [[auth/200|200]] #0$aВильгельм$dI Молчаливый$cпринц Оранский$f1533 - 1584 Приклад 50.: [[auth/200|200]] #0$aИов$cбиблейский персонаж Приклад 51.: [[auth/200|200]] #1$aАбдул Калам$bА. П. Д.$gАвул Пакир Джайнулабдин$f1931 - $xВизиты$yРоссийская Федерация$z2005 Приклад 52.: [[auth/200|200]] #0$aСерафим$cЗагоровский, Николай Михайлович$f1872 - 1943 Приклад 53.: [[auth/200|200]] #1$aРобеспьер$gМаксимилиан$bМ.$f1758 - 1794$xПортреты Приклад 54.: [[auth/200|200]] #1$aПутин$bВ. В.$gВладимир Владимирович$f1952 - $xВизиты$yЧувашская Республика$z2004 Приклад 55.: [[auth/200|200]] #1$aBellini$bGentile$fd. 1507$kFollower of Приклад 56.: [[auth/010|010]] ##$a0000000121179116: [[auth/200|200]] #1$aVerde$bCesário$f1855-1886 Приклад 57.: [[auth/200|200]] #1$aVerde$bCesário$f1855-1886$xPoesia$xTemas$yLisboa (Portugal) Приклад 58.: [[auth/010|010]] ## 0000000121224298: [[auth/200|200]] #1 $aStravinsky$bIgor$f1882-1971: [[auth/300|300]] 0# $Compositore e musicista russo, nel 1934 naturalizzato francese e nel 1945 statunitense: [[auth/300|300]] 0# $aNato a Oranienbaum (Russia), morto a New York (Stati Uniti): [[auth/400|400]] #1 $5z$aStravinski$bIgor Fedorovič$f1882-1971: [[auth/400|400]] #1 $5z$aStravinskij$bIgor' Fëdorovič$f1882-1971: [[auth/700|700]] #1 $5z$aСтравинский$bИгорь Фëдорович$f1882-1971 Приклад 59.: [[auth/010|010]] ## $a0000000110365992: [[auth/200|200]] #1 $3IT\ICCU\0000039940$aAgnesi$bMaria Teresa$f1720-1795: [[auth/300|300]] 0# $aCembalista, compositrice, cantante, sorella di Maria Gaetana: [[auth/300|300]] 0# $aSposata nel 1752 con Pietro Antonio Pinottini: [[auth/300|300]] 0# $aNata e morta a Milano: [[auth/400|400]] #1 $5z$aAgnesi$bTeresa$f1720-1795: [[auth/400|400]] #1 $5j$aAgnesi Pinottini$bMaria Teresa$f1720-1795: [[auth/400|400]] #1 $5j$aD'Agnesi Pinottini$bMaria Teresa$f1720-1795: [[auth/400|400]] #1 $5j$aAgnesi Pinottini$bMaria Teresa d'$f1720-1795: [[auth/400|400]] #1 $5j$aAgnesi Pignottini$bMaria Teresa$f1720-1795: [[auth/500|500]] #1 $5xxxj$aAgnesi$bMaria Gaetana$f1718-1799$o0000000108623497: [[auth/500|500]] #1 $5xxxe$aPinottini$bPietro Antonio$f1723-1792 : В полі [[auth/200|200]] і полі [[auth/500|500]] записані імена сестер (підполе $5, поз.3 містить відповідний код ‘j’). ISNI однієї з сестер, ім'я якої записане в полі [[auth/200|200]], зазначене в полі 010; ISNI другої сестри — в підполі $o поля [[auth/500|500]]. Приклад 60.: [[auth/010|010]] ## $a0000000121372055: [[auth/200|200]] #1 $aПушкин$bА. С.$gАлександр Сергеевич$f1799-1837 Приклад 61.: [[auth/010|010]] ## $a0000000424339914: [[auth/200|200]] #1 $aЗавьялова$bЛ. В.$cкандидат исторических наук$gЛюбовь Владимировна$f1975-: [[auth/400|400]] #1 $aZav'jalova$bL.V. Приклад 62.: [[auth/010|010]] ## $6z01200$a0000000109201181: [[auth/010|010]] ## $6z02400$a00000000368558134: [[auth/200|200]] #1 $6z01010$aЭлтон$bД.$f1947-$gДжон: [[auth/300|300]] 0# $aАнглийский рок-музыкант, певец, пианист. Наст. имя и фам. Реджиналд Кеннет Дуайт.: [[auth/400|400]] #1 $6z02010$aДуайт$bР.К.$f1947-$gРеджиналд Кеннет$5f Приклад 1::[[auth/100|100]] ## $a19991116abely50######ca0:[[auth/101|101]] ## $abel$arus:[[auth/102|102]] ## $aBY:[[auth/106|106]] ## $a0:[[auth/120|120]] ## $aba:[[auth/200|200]] #1 $aМележ$bI. П.$gIван Паўлавiч$cпiсьменнiк$f1921–1976:[[auth/340|340]] ## $aПразаiк, драматург, публiцыст, народны пiсьменнiк Беларусi, лаўрэат Ленiнскай прэмii, лаўрэат Дзяржаўнай прэмii Беларусi iмя Я. Коласа, лаўрэат лiтаратурнай прэмii iмя Я. Коласа. Приклад 2::[[auth/100|100]] ## $a19991124arusy50######ca0:[[auth/101|101]] ## $arus$abel:[[auth/106|106]] ## $a0:[[auth/102|102]] ## $aBY:[[auth/120|120]] ## $aba:[[auth/200|200]] #0 $aФиларет$cВахромеев, Кирилл Варфоломеевич$cпочетный Патриарший Экзарх всея Беларуси$fрод. 1935:[[auth/340|340]] ## $bЕпископ Тихвинский, епископ Дмитровский; архиепископ Берлинский и Среднеевропейский, Патриарший Экзарх Средней Европы; митрополит Минский и Белорусский, Патриарший Экзарх Западной Европы; митрополит Гродненский. Патриарший Экзарх всея Беларуси, митрополит Минский и Слуцкий, священноархимандрит Свято-Успенской Жировицкой обители (1989–2013). Почетный Патриарший Экзарх всея Беларуси (с 2013 г.).:[[auth/400|400]] #0 $aФиларет $cмитрополит Минский и Слуцкий $cПатриарший Экзарх всея Беларуси $fрод. 1935:[[auth/400|400]] #1 $5m$aВахромеев$bК. Ф.$gКирилл Варфоломеевич$fрод. 1935 Приклад 3::[[auth/100|100]] ## $a20130304arusy50######ca0:[[auth/102|102]] ## $aPL$aDE:[[auth/106|106]] ## $a0:[[auth/120|120]] ## $aba:[[auth/152|152]] ## $aRCR:[[auth/200|200]] #0 $aАвгуст$dII Польский$cкороль польский$f1670–1733:[[auth/340|340]] ## $aКороль Польши и Великий князь Литовский. С 1694 г. правил под именем Фридрих Август I как курфюрст Саксонии. С 1697 г. перешел в католичество и как Август II был выбран королем Польши. Был союзником Петра I в Северной войне (1700–1721) против Швеции. Прозван Августом Сильным за физическую силу.
== Див. також ==