Відкрити головне меню

unimarc.org.ua β

Auth / 443 Варіантна точка доступу — Умовне найменування / заголовок для законодавчих та релігійних текстів

443 Варіантна точка доступу — Умовне найменування / заголовок для законодавчих та релігійних текстів

Тег: 443

Назва поля: Варіантна точка доступу — Умовне найменування / заголовок для законодавчих та релігійних текстів

Інші назви: Variant Access Point – Conventional Name/Title for Legal and Religious Texts (англ.), Вариантная точка доступа - Условное наименование / заглавие для законодательных и религиозных текстов (рос.), Variantna točka dostopa – ime/dogovorjeni naslov za pravna in religiozna besedila (словен.), Kreipties elemento variantas – juridinių ir religinių tekstų sutartinis vardas / antraštė (литов.)

Визначення поля

Поле містить варіантну точку доступу - умовне найменування / назва для законодавчих і релігійних текстів, від яких формується посилання „див.“ до точки доступу в полі 2XX.

Наявність

Факультативне.

Повторюється.

Індикатори і підполя

Індикатори і підполя визначені в описі поля 243.

Використовуються наступні контрольні підполя.

Примітки про зміст поля

Поле містить варіантну форму точки доступу, сформульовану відповідно до правил каталогізації або системи індексування, прийнятими в бібліографуючій установі.

Для пояснення зв'язку між варіантною точкою доступу (поле 443) і точкою доступу в поле 2XX, а також для управління виводу посилань на дисплей використовується контрольне підполе $5. Якщо додаткове пояснення зв'язку або блокування посилання не потрібне, підполе $5 не використовується.

Взаємопов'язані поля

Див. також