Відкрити головне меню

unimarc.org.ua β

Auth / 7XX Блок прийнятих точок доступу іншими мовами та/або іншою графікою

7XX Блок прийнятих точок доступу іншими мовами та/або іншою графікою

Інші назви: Authorized access point in other language and/orscript block (англ.), Bloc des formes parallèles (франц.), Blok normativnih točk dostopa v drugih jezikih in/ali pisavah (словен.), Aprobuotų kreipties elementų kita kalba ir (arba) kita rašto sistema blokas (литов.)

Визначення та сфера застосування полів

Поля блоку містять прийняті точки доступу іншими мовами та/або в іншій графіці для точки доступу в полі блоку 2--, а також дані для зв'язку точок доступу, наведених у полях блоку 7--, з іншими авторитетними/нормативними записами.

Визначено такі поля:

Примітки про зміст полів

У полях блоку 7-- наводяться додаткові прийняті форми точки доступу на мові, відмінному від мови каталогізації, зазначеного в полі 100 (позиції символів 9-11). Код мови для кожної прийнятої точки доступу наводиться в підполі $8 відповідно до Додатку A до формату для бібліографічних даних.

Поля цього блоку використовуються також для запису прийнятої точки доступу з блоку 2-- в іншій графіці, якщо існує інший авторитетний/нормативний запис для точки доступу в іншій графіці (зі своєю системою посилань). Для точки доступу, представленої в іншій графіці, в полі блоку 7-- вводиться підполе $7 Графіка (підполе $6 Дані для зв'язку полів не потрібне, оскільки усі точки доступу в полях блоку 7-- за визначенням пов'язані з точкою доступу в блоці 2--).

Детально — див. розділи Паралельні дані та Дані в альтернативної графіці.

У полях блоку 7-- можуть використовуватися такі контрольні підполя:

Див. також