Відмінності між версіями «Auth / 445 Варіантна точка доступу — Ім’я / типовий заголовок»
Dubyk (обговорення • внесок) (→Визначення поля) |
Dubyk (обговорення • внесок) (→Індикатори і підполя) |
||
Рядок 23: | Рядок 23: | ||
Індикатори і підполя визначені в описі поля [[auth/245|245]]. | Індикатори і підполя визначені в описі поля [[auth/245|245]]. | ||
− | Використовуються наступні контрольні підполя. | + | Використовуються наступні [[auth/Контрольні підполя|контрольні підполя]]. |
==Примітки про зміст поля== | ==Примітки про зміст поля== |
Версія за 17:46, 24 грудня 2018
Зміст
445 Варіантна точка доступу — Ім'я / типовий заголовок
Тег: 445
Назва поля: Варіантна точка доступу — Ім'я / типовий заголовок
Інші назви: Variant Access Point – Name/Collective Title (англ.), Вариантная точка доступа - Имя / Типовое заглавие (рос.), Forme rejetée Auteur / Rubrique de classement (франц.), Kreipties elemento variantas – vardas / siejamoji antraštė (литов.)
Визначення поля
Поле містить вариантную точку доступу - Ім'я / Типове назву, від якої формується посилання "див." до точки доступу в поле 2--. Структура поля аналогічна структурі поля 245. Дані наводяться у відповідних підполях блоку 2-- за правилами, описаним в поле 245.
Наявність
Факультативне.
Повторюється.
Індикатори і підполя
Індикатори і підполя визначені в описі поля 245.
Використовуються наступні контрольні підполя.
Примітки про зміст поля
Поле, індикатори та підполя для імені і заголовки вбудовуються в поле 445, причому кожному з них передує ідентифікатор вбудованого підполя $ 1. Кожен елемент кодується згідно з відповідними полями блоку 2--: для імені - 200 прийняття точки ДОСТУПУ - ІМ'Я ОСОБИ, 210 прийняття точки ДОСТУПУ - НАЗВА ОРГАНІЗАЦІЇ, 215 прийняття точки ДОСТУПУ - ГЕОГРАФІЧНЕ НАЗВА, або 220 прийняття точки ДОСТУПУ - РОДОВЕ ІМ'Я; для заголовка - 235 прийняття точки ДОСТУПУ - ТИПОВЕ ЗАГОЛОВОК.
Для пояснення зв'язку між варіантної точкою доступу (поле 445) і точкою доступу в поле 2--, а також для управління виводу посилань на дисплей використовується контрольне підполе $ 5. Якщо додаткове пояснення зв'язку або блокування посилання не потрібно, підполі $ 5 не використовується.
Контрольні підполя, в разі їх використання, передують першому підпілля $ 1, який містить вбудовані дані. (Контрольні підполя, певні для полів 200, 210, 215, 220 і 235, в підполі $ 1 не включаються).
Взаємопов'язані поля
- 245 прийняття точки ДОСТУПУ - ІМ'Я / ТИПОВЕ ЗАГОЛОВОК
Приклади
Див. також
- UNIMARC для авторитетних нормативних записів
- 4-- Блок варіантних точок доступу
- 445 Вариантная точка доступа - Имя / Типовое заглавие, RUSMARC/Authorities (рос.)
- 445 – ВАРИАНТНАЯ ТОЧКА ДОСТУПА – ИМЯ/ТИПОВОЕ ЗАГЛАВИЕ, BELMARC/Authorities (рос.)