Відкрити головне меню

unimarc.org.ua β

Auth / 521 Пов’язана точка доступу — Родове ім’я – відповідальність (твір)

521 Пов’язана точка доступу — Родове ім’я – відповідальність (твір)

Тег: 521

Назва поля: Пов’язана точка доступу — Родове ім’я – відповідальність (твір)

Інші назви: Related Access Point – Family Name with Responsibility for the Work (англ.), Связанная точка доступа - Родовое имя - Ответственность (Произведение) (рос.), Susijęs kreipties elementas – giminės vardas, su kūriniu susijęs atsakomybės santykiu (литов.)

Визначення поля

Поле містить прийняту точку доступу — родове ім'я, пов'язану з твором, описуваним в записі. Рід (сім'я, династія), представлена ​​точкою доступу, є творцем (автором) цього твору.

Поле призначене для використання в каталогах, в яких реалізована модель FRBR, і використовується в записі, який описує твір, з яким пов'язані імена двох або більше творців. В такому записі обов'язково має бути присутнє поле 500, 510 або 520, в якому міститься ім'я автора твору.

Наявність

Факультативне.

Повторюється.

Індикатори

Індикатори ті ж, що в полі 220.

Підполя

Підполя ті ж, що в полі 220, з наступними доповненнями:

$4 Код відношення

Код, який використовується для вказівки взаємозв'язку між родом, зазначеним в полі, і твором або вираженням, описуваними в записі.

Коди відношення можуть бути цифровими або буквено-цифровими. Список цифрових кодів див. в Додатку С комунікативному формату для бібліографічних даних. Якщо необхідно дати більш точну інформацію про роль виконавців музичного твору, додатково можуть використовуватися літерні коди. У цьому випадку вказується спочатку цифровий код, і далі, в періодичному підполі $4, — відповідний літерний код.

Переліки буквених кодів регулярно оновлюються IAML і розміщені на сайті IAML (http://www.iaml.info/activities/cataloguing/unimarc/medium.

Факультативне.

Повторюється.

Використовуються наступні контрольні підполя.

Примітки про зміст поля

Поле містить пов'язану прийняту точку доступу — родове ім'я, сформульовану відповідно до правил каталогізації або системи індексування, прийнятими в бібліографуючій установі.

Взаємопов'язані поля

Див. також