Відкрити головне меню

unimarc.org.ua β

Auth / 5XX Блок пов’язаних точок доступу

(Перенаправлено з Auth/5XX)

5XX Блок пов’язаних точок доступу

Інші назви: Related access point block (англ.), Bloc des formes associées (франц.), Blok sorodnih točk dostopa (словен.), Susijusių Kreipties Elementų Blokas (литов.)

Визначення та сфера застосування полів

Блок містить поля формування посилань „див. також“ від пов'язаної точки доступу (крім варіантної точки доступу або точки доступу в іншій графіці), наведеної в полі блоку 5--, до точки доступу в полі блоку 2-- того ж запису. Визначено такі поля:

Примітки про зміст полів

Поля блоків 2-- Прийняті точки доступу та блоку 5-- Пов'язані точки доступу мають одні і ті ж індикатори та підполя. Підполя в блоці 5-- аналогічні відповідним підполям блоку 2--, тому у блоці 5-- повні специфікації підполів не повторюються.

Точки доступу (імена, заголовки, найменування теми та ін.), наведені у полях блоку 5--, обов'язково повинні бути точками доступу блоку 2-- інших авторитетних/нормативних записів. Зокрема, поля блоку 5-- можуть використовуватися для зв'язку точок доступу різних категорій, наприклад: Кайзер-Дімзе (сім'я) див. також Санкт-Петербург, місто -- Історія.

Ідентифікатор авторитетного запису для пов'язаної точки доступу, наведеної в полі блоку 5--, вказується в контрольному підполі $3.

У полях блоку 5-- можуть використовуватися контрольні підполя:

Див. також